Nasze rozwiązania

Szybki wzrost zakupów internetowych na całym świecie zwiększył zapotrzebowanie na nowe obiekty magazynowe. Są to rozległe, ruchliwe budynki obsługujące ciągłą pracę, co oznacza, że ​​potrzebują wydajnych systemów instalacyjnych zapewniających stałe parametry funkcjonowania.

 

Jednym z głównych wyzwań dla budynków przemysłowych i logistycznych jest przetwarzanie dużej ilości wody deszczowej. Aliaxis oferuje zaawansowane systemy podciśnieniowego odwadniania dachów, oparte na sprawdzonych zasadach i zaprojektowane do niezawodnego radzenia sobie z ulewnym deszczem.

Budynki te często wymagają instalacji setek wpustów dachowych i tysięcy metrów rur. Projekt, wiedza inżynieryjna i montażowa muszą być wzorowe.

Liderzy branży, którzy tworzą te obiekty, ugruntowali swoją reputację na arenie międzynarodowej i stale wybierają nasze rozwiązania, ponieważ wiedzą, że dbamy o każdy szczegół. Oferujemy wysokiej jakości systemy rurociągów, które są bardzo wydajne i trwałe. Nasi Klienci otrzymują kompletne rozwiązania, dostosowane do ich specyficznych wymagań, spełniające najwyższe międzynarodowe standardy.

Systemy

Zainstalowany na dachu w wpust podciśnieniowego odwadniania dachów - Akasison

Podciśnieniowe odwadnianie dachu

Efektywne i zrównoważone zarządzanie wodą deszczową jest poważnym wyzwaniem dla obiektów z dużymi dachami płaskimi, takich jak np. centra dystrybucji. Systemy odwodnienia podciśnieniowego przez wytworzenie ciśnienia ssącego w instalacji szybko i skutecznie odprowadzają wodę z dachów.

Osłona wpustu dachowego systemu podciśnieniowego odwadniania dachów - Akasison

Grawitacyjne odwadnianie dachu

Nasze systemy są zaprojektowane tak, aby zapewnić kompletne rozwiązanie dla każdego projektu odwodnienia dachu. Odprowadzają wody deszczowe w sposób bezpieczny i wydajny dzięki zintegrowanym systemom, które można dostosować do najbardziej złożonych projektów.

Produkty kanalizacji niskoszumowej systemu - AmaxPro

Kanalizacja niskoszumowa

Systemy akustyczne są potrzebne w wielu różnych budynkach, aby zapewnić komfort osobom, które w nich przebywają. W Aliaxis opracowaliśmy szereg rozwiązań zapewniających spokój i ciszę, zarówno na osiedlach mieszkaniowych, jak i w budynkach niemieszkalnych.

Gama produktów kanalizacji wewnętrznej systemu - AmaxPro

Kanalizacja wewnętrzna

Bezpieczne i niezawodne systemy kanalizacji wewnętrznej zapewniają niezbędną ochronę środowiska i gwarantują wysoki komfort higieniczny w budynku. Aliaxis oferuje pełną gamę trwałych i sprawdzonych rozwiązań, aby sprostać temu wyzwaniu.

Łazienka z zamontowanym stelażem i przyciskiem marki Sanit

System stelaży podtynkowych

Tworzenie łazienek komfortowych i łatwych do utrzymania w czystości wymaga specjalnie zaprojektowanych rozwiązań. W Aliaxis oferujemy szeroką gamę sprawdzonych i trwałych systemów stelaży podtynkowych, które na pierwszym miejscu stawiają higienę i redukcję hałas do absolutnego minimum. Wszystkie nasze rozwiązania mają również na celu oszczędność miejsca i poprawę estetyki łazienki.

Łazienka wyposażona w rozwiązania sanitarne Nicoll

Syfony i wpusty sanitarne

Utrzymanie czystej i komfortowej przestrzeni w łazienkach wymaga rozwiązań, które zapobiegają zatorom w sieci kanalizacyjnej i zapewniają jej stałą wydajność. Nasze wysokiej jakości odpływy i syfony sanitarne zostały zaprojektowane we współpracy z instalatorami i wyprodukowane z myślą o nich.

Zamontowane zewnętrzne odwodnienia liniowe marki Nicoll

Odwodnienia powierzchni

Z pasją tworzymy zrównoważone, innowacyjne rozwiązania w zakresiezaopatrywania w wodę i energię. Dostarczamy ludziom na całym świeciezaawansowane systemy rurowe z tworzyw sztucznych, prowadząc nasządziałalność tak, aby wyprzedzała gwałtownie rosnące potrzeby klientów.

Montaż systemu rozsączającego Waterloc

System rozsączania i retencji

Świat zmaga się z coraz bardziej ekstremalnymi warunkami pogodowymi, a przez to rośnie wyzwanie związane z wydajniejszym zarządzaniem wodą opadową. Aliaxis oferuje rozwiązania, które pozwalają magazynować wodę deszczową, a następnie powoli uwalniać ją i wprowadzać z powrotem do obiegu wodnego w odpowiedzialny sposób.