Sorry, your browser does not support inline SVG.

Wpływamy na nurt życia, tworząc innowacyjne rozwiązania zapewniające wodę i energię

Z pasją tworzymy zrównoważone i nowoczesne systemy w zakresie wody i energii. Dostarczamy ludziom na całym świecie zaawansowane produkty z tworzyw sztucznych, prowadząc naszą działalność tak, aby wyprzedzała gwałtownie rosnące potrzeby naszych klientów.

Kierunek działania Aliaxis

Osiągamy więcej razem, pracując z ludźmi i dla ludzi. Jesteśmy sprawni, elastyczni i kreatywni, więc potrafimy szybko reagować na potrzeby naszych Klientów.  

Ponad wszystko jednak dążymy do poprawy życia ludzkiego, pozostając w zgodzie z naszymi wartościami, a przez to tworząc lepsze, zrównoważone jutro.

Historia koncernu

Aliaxis – jest międzynarodową, niezależną Grupą skupiającą firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją materiałów wykonanych z tworzyw sztucznych w segmencie instalacji dla budownictwa, uzbrajania terenów w sieci gazowe, wodne i kanalizacyjne oraz produktów dla przemysłu. Szeroka gama produktów firm wchodzących w skład Grupy Aliaxis przeznaczona jest dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, przemysłowego, obiektów handlowych oraz użyteczności publicznej.

Pracownik Aliaxis zaangażowany w wykonywaną pracę

Pracuj z nami

Łączymy siłę globalnej grupy z różnorodnością i pasją naszych lokalnych zespołów. 
Koncern Aliaxis jest firmą rodzinną, skupiającą zaangażowanych ludzi z bogatym doświadczeniem, wiedzą i duchem przedsiębiorczości, którzy tworzą innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, wpływające na nurt naszego życia. Jeśli chcesz przyczynić się do kreowania lepszego jutra, tutaj znajdziesz świetne miejsce, aby rozpocząć.