Nasz cyfrowy portal klienta został zaktualizowany, ma nowy wygląd i funkcjonalności. Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim sprzęcie, zgrzewach i dokumentach, jest tam przejrzyście podsumowane.

Centrum dokumentacji

W przeciwieństwie do centrum pobierania, centrum dokumentacji udostępnia dokumenty firmowe, takie jak informacje o dostawy, potwierdzenia zamówień, faktury, raporty serwisowe i inne dokumenty. Są one dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Do pobrania

W obszarze pobierania można znaleźć dokumenty, takie jak dane naszych produktów, modele BIM, a także nasz aktualny cennik.

Zarządzanie urządzeniami

Tutaj można zarejestrować i zarządzać swoimi urządzeniami. Dostępne są różne usługi, takie jak przypomnienie o konserwacji.

Aktualizacja oprogramowania

Funkcja aktualizacji oprogramowania zapewnia zawsze najnowsze oprogramowanie dla urządzenia FRIAMAT. Po wprowadzeniu numeru seryjnego wyświetlana jest najnowsza aktualizacja, którą można zainstalować na urządzeniu FRIAMAT za pomocą pamięci USB. Po zarejestrowaniu urządzenia FRIAMAT obsługującego aktualizacje, najnowsze oprogramowanie dla danego urządzenia zawsze znajdziesz tutaj.

WorkFlow

WorkFlow to Twój asystent na placu budowy i poza nim. Dzięki tej aplikacji zapewniamy teraz wirtualnego administratora bieżących i zakończonych projektów. WorkFlow upraszcza dokumentację i udostępnia ją online w dowolnym momencie wszystkim osobom zaangażowanym w przebieg projektu.