Nasze podejście

Wymagania stawiane dziś budynkom są zdecydowanie większe niż kiedykolwiek wcześniej. Oczekujemy, że budynki będą nie tylko bezpieczne i wygodne, kiedy zostaną oddane do użytku. Już na etapie konstrukcji chcemy mieć pewność, że są one tworzone w sposób zrównoważony pod każdym względem.

 

Oferta rozwiązań Aliaxis

Woda w połączeniu z wydajnymi systemami rurociągów do zarządzania nią ma fundamentalne znaczenie dla sprostania tym wyzwaniom w wielu budynkach. Takie podejście opiera się na ekonomicznych, trwałych i przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach, które zapewniają stałą wydajność.
W Aliaxis projektujemy wysokiej jakości systemy instalacyjne do szerokiego zakresu zastosowań. Od budynków mieszkalnych, handlowych, hotelowych i logistycznych po budynki użyteczności publicznej i placówki służby zdrowia - nasze rozwiązania pomagają zapewnić przyjemne i bezpieczne środowisko.

Kompleksowa oferta na każdym etapie

Spełniamy pełen zakres wymagań sanitarnych, od instalacji ciepłej i zimnej wody po ścieki, syfony i odpływy prysznicowe oraz odwodnienia podłogi. Aliaxis zapewnia również wiodące na rynku rozwiązania wentylacyjne i odwadniające, które są specjalnie zaprojektowane, aby wspierać oszczędność pieniędzy, czasu i miejsca.

 

 

Dom jednorodzinny z tarasem i zielonym ogrodem

Budownictwo mieszkalne

Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców, zapewniając wysoki poziom wydajności i trwałości. Pomagamy naszym Klientom wybrać najbardziej odpowiednie i opłacalne systemy lub produkty dedykowane do każdego nowego projektu. Bez względu na to, czy jest to budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne, czy mamy do czynienia z obiektem nowy, czy już istniejącym, oferujemy sprawdzone systemy wraz z profesjonalnym doradztwem technicznym.

Wysokie budynki sfotografowane nocą

Biurowce, hotele i inne

Nasze systemy instalacyjne są wykorzystywane we współczesnych biurach oraz ruchliwych budynkach handlowych i rekreacyjnych, gdzie zapewniają komfortowe środowisko dla pracowników i gości. Od aplikacji związanych z wodą deszczową po kanalizację niskoszumową i systemy sanitarne, rozwiązania Aliaxis pomagają stworzyć miejsca idealnie dostosowane do osób, które z nich korzystają.

Wieżowce wybudowane nad brzegiem wody

Wieżowce

 

Koncern Aliaxis opracował wydajne rozwiązania doskonale dostosowane do wyzwań wysokich budynków, w tym systemy z pojedynczym pionem bez wentylacji bocznej i systemy przeciwpożarowe. Zapewniamy naszym Klientom opłacalne i zrównoważone rozwiązania, które sprawiają, że mieszkanie w wieżowcach jest bezpieczne i komfortowe dla mieszkańców.

Magazyn produktów z zainstalowanym system podciśnieniowego odwadniania dachów Akasison

Magazyny i hale przemysłowe

Aliaxis zapewnia wysoce wydajne i solidne rozwiązania dla obiektów przemysłowych, które potrafią radzić sobie z dużymi ilościami deszczu i ścieków. Oferujemy także specjalistyczne rozwiązanie dla budynków logistycznych w postaci instalacji podciśnieniowego odprowadzania wody deszczowej, tworzącej doskonale zintegrowaną część konstrukcji budynku. Zaprojektowane rozwiązanie są idealnie dostosowane do dużych, płaskich dachów w celu zapewnienia skutecznego odwodnienia w przypadku nawet bardzo ulewnego deszczu.

Budynki użyteczności publicznej

Budynki użyteczności publicznej

Nasze zrównoważone i ekonomiczne rozwiązania są idealne w przypadku budynków przeznaczonych dla szkolnictwa czy użyteczności publicznej. Wysoce wydajne systemy dostarczane przez Aliaxis zostały zainstalowane w wielu różnych projektach na całym świecie, od prestiżowych budynków państwowych po nowoczesne szkoły i uczelnie.