Nasze rozwiązania

Zawsze kierujemy się zasadą, że skuteczna, niskoszumowa instalacja to gwarancja spokojnego snu nawet w nieznanym otoczeniu. Zbyt często łazienki są źródłem hałasu, który zakłóca sen, powodując zmęczenie, drażliwość i stres. Tak więc, bez względu na to, jak dobrze przemyślany jest projekt łazienki, komfort ostatecznie sprowadza się do najdrobniejszych szczegółów cichej funkcjonalności.

 

Koncern Aliaxis jest dostawcą usług i produktów dedykowanych dla branży hotelarskiej. Niezależnie od budynku czy też jego wykonawcy, jedno pozostaje wciąż niezmienne - nasze zaangażowanie w dopasowywaniu najwyższej jakości produktów do najbardziej prestiżowych projektów budowlanych na całym świecie. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań oszczędzających miejsce i zapewniających stałą wydajność.  

Wiele prestiżowych obiektów hotelowych wybudowano przed wprowadzeniem zrównoważonych lub energooszczędnych przepisów, a deweloperzy chcą zachować ich charakter, jednocześnie spełniając najwyższe nowoczesne standardy. Nasze innowacyjne rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w przypadku nowych hoteli, jak i budynków zabytkowych. Jesteśmy znani z naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój i opracowywanie systemów oszczędzających zasoby naturalne we wszystkich rodzajach nieruchomości.

W Aliaxis zrównoważony rozwój jest podstawą kultury naszej firmy i znajduje odzwierciedlenie w naszych informacjach o środowisku i Deklaracjach Środowiskowych Produktów, które zapewniamy przez cały cykl życia naszych produktów.

Uzyskanie tytułu „zielonego hotelu” nie musi już wiązać się z dużymi nakładami finansowymi i długim oczekiwaniem na zwrot inwestycji. Wiele hoteli zostało zmodernizowanych dzięki naszym opłacalnym systemom, które łączą najlepsze praktyki i zrównoważony rozwój.

 

 

Systemy

Zainstalowany na dachu w wpust podciśnieniowego odwadniania dachów - Akasison

Podciśnieniowe odwadnianie dachu

Efektywne i zrównoważone zarządzanie wodą deszczową jest poważnym wyzwaniem dla obiektów z dużymi dachami płaskimi, takich jak np. centra dystrybucji. Systemy odwodnienia podciśnieniowego przez wytworzenie ciśnienia ssącego w instalacji szybko i skutecznie odprowadzają wodę z dachów.

Osłona wpustu dachowego systemu podciśnieniowego odwadniania dachów - Akasison

Grawitacyjne odwadnianie dachu

Nasze systemy są zaprojektowane tak, aby zapewnić kompletne rozwiązanie dla każdego projektu odwodnienia dachu. Odprowadzają wody deszczowe w sposób bezpieczny i wydajny dzięki zintegrowanym systemom, które można dostosować do najbardziej złożonych projektów.

Produkty kanalizacji niskoszumowej systemu - AmaxPro

Kanalizacja niskoszumowa

Systemy akustyczne są potrzebne w wielu różnych budynkach, aby zapewnić komfort osobom, które w nich przebywają. W Aliaxis opracowaliśmy szereg rozwiązań zapewniających spokój i ciszę, zarówno na osiedlach mieszkaniowych, jak i w budynkach niemieszkalnych.

Gama produktów kanalizacji wewnętrznej systemu - AmaxPro

Kanalizacja wewnętrzna

Bezpieczne i niezawodne systemy kanalizacji wewnętrznej zapewniają niezbędną ochronę środowiska i gwarantują wysoki komfort higieniczny w budynku. Aliaxis oferuje pełną gamę trwałych i sprawdzonych rozwiązań, aby sprostać temu wyzwaniu.

Łazienka z zamontowanym stelażem i przyciskiem marki Sanit

System stelaży podtynkowych

Tworzenie łazienek komfortowych i łatwych do utrzymania w czystości wymaga specjalnie zaprojektowanych rozwiązań. W Aliaxis oferujemy szeroką gamę sprawdzonych i trwałych systemów stelaży podtynkowych, które na pierwszym miejscu stawiają higienę i redukcję hałas do absolutnego minimum. Wszystkie nasze rozwiązania mają również na celu oszczędność miejsca i poprawę estetyki łazienki.

Łazienka wyposażona w rozwiązania sanitarne Nicoll

Syfony i wpusty sanitarne

Utrzymanie czystej i komfortowej przestrzeni w łazienkach wymaga rozwiązań, które zapobiegają zatorom w sieci kanalizacyjnej i zapewniają jej stałą wydajność. Nasze wysokiej jakości odpływy i syfony sanitarne zostały zaprojektowane we współpracy z instalatorami i wyprodukowane z myślą o nich.

Zamontowane zewnętrzne odwodnienia liniowe marki Nicoll

Odwodnienia powierzchni

Z pasją tworzymy zrównoważone, innowacyjne rozwiązania w zakresiezaopatrywania w wodę i energię. Dostarczamy ludziom na całym świeciezaawansowane systemy rurowe z tworzyw sztucznych, prowadząc nasządziałalność tak, aby wyprzedzała gwałtownie rosnące potrzeby klientów.

Montaż systemu rozsączającego Waterloc

System rozsączania i retencji

Świat zmaga się z coraz bardziej ekstremalnymi warunkami pogodowymi, a przez to rośnie wyzwanie związane z wydajniejszym zarządzaniem wodą opadową. Aliaxis oferuje rozwiązania, które pozwalają magazynować wodę deszczową, a następnie powoli uwalniać ją i wprowadzać z powrotem do obiegu wodnego w odpowiedzialny sposób.