Nasze systemy są zaprojektowane tak, aby zapewnić kompletne rozwiązanie dla każdego projektu odwodnienia dachu. Odprowadzają wody deszczowe w sposób bezpieczny i wydajny dzięki zintegrowanym systemom, które można dostosować do najbardziej złożonych projektów.

Rozwiązania Aliaxis z tworzyw sztucznych i aluminium zapewniają wysoką wydajność i ponadprzeciętną żywotność. Charakteryzują się szybkimi i łatwymi technikami łączenia, które zapewniają znaczną oszczędność czasu i kosztów podczas instalacji.

Kompleksowa obsługa

System odwodnienia podciśnieniowego Akasison sprawdza się również idealnie, gdy musimy oszczędzać miejsce w budynku oraz w budynkach energooszczędnych, wyposażonych w systemy ponownego wykorzystania wody deszczowej.

Klienci wybierają Aliaxis ze względu na kompleksową obsługę obejmującą dostawę trwałych, wydajnych systemów. Zapewniamy w pełni zintegrowane wsparcie techniczne od wstępnych etapów projektowania, aż do zakończenia projektu, w tym:

● Właściwy dobór systemu odwodnienia dachu,

● Projekt odwodnienia dachu wraz z niezbędną dokumentacją,

● Obliczenia natężenia przepływu,

● Porady dotyczące instalacji,

● Narzędzia do modelowania informacji o budynku.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.