Nasze podejście

Światowe trendy w przemyśle zmuszają wszystkie branże do szybkiego rozwoju. W rezultacie wymagania inżynieryjne stają się coraz surowsze z każdym dniem.

 

Rozpoczynając od odpowiedzialnego gospodarowania wodą, a kończąc na przetwarzaniu chemikaliów czy substancji niebezpiecznych, spotykamy złożone i różnorodne wymagania w zakresie instalacji przemysłowych.

Kompleksowa oferta na każdym etapie

Dzięki szerokiej gamie naszych produktów, Aliaxis oferuje kompletne systemy, spełniające bardzo różnorodne potrzeby różnych sektorów przemysłowych. Nasze rozwiązania w zakresie rur z tworzyw sztucznych zapewniają nie tylko taką samą odporność i niezawodność, jak tradycyjne systemy metalowe, ale dodatkowo są odporne na korozję. Są ekonomiczne, oferują długą żywotność i wymagają niewielkiej konserwacji.

Wielka fabryka przemysłu chemicznego

Przemysł chemiczny

Oferujemy szeroką gamę produktów i systemów specjalnie zaprojektowanych do przechowywania lub transportu żrących i niebezpiecznych chemikaliów. Nasze systemy przemysłowe są ekonomiczne i trwałe, niezależnie od tego, czy są stosowane w liniach technologicznych, czy instalacjach transportujących ciecze przemysłowe.

Systemy uzdatniania wody

Oczyszczanie wody i ścieków

Aliaxis oferuje szereg rozwiązań, które spełniają złożone i zróżnicowane wymagania dotyczące instalacji przeznaczonych do oczyszczania wody i ścieków przemysłowych. Oferujemy wszechstronne produkty, które bezpiecznie transportują chemikalia i zapewniają długą żywotność instalacji.

Sfotografowana z góry pojedyncza oczyszczalnia ścieków

Uzdatnianie wody

Oferujemy szereg rozwiązań dla przedsięwzięć komunalnych, które są opłacalne i zrównoważone. Aliaxis spełnia wymagania tych zastosowań w zakresie oczyszczania wody i ścieków dzięki systemom, które wymagają niewielkiej konserwacji i można je szybko i łatwo zainstalować.

Proces galwanizacji odbywający się z wykorzystaniem produktów marki FIP

Obróbka powierzchniowa metali

Oferujemy różnorodne rozwiązania w zakresie obróbki powierzchni metalowych, takich jak cynkowanie, elektroosadzanie, wytrawianie czy regeneracja kwasem. Aliaxis dostarcza szeroką gamę produktów wykonanych z różnych materiałów, aby sprostać wymaganiom tego rosnącego światowego trendu, który ma zasadnicze znaczenie dla przemysłu motoryzacyjnego.