Niezawodne wsparcie na każdym etapie

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.

 

Globalne doświadczenia w praktyce na lokalnym rynku

Stale poszerzamy naszą wiedzę, podejmując nowe wyzwania dotyczące instalacji na całym świecie. Wykorzystujemy nasze globalne doświadczenia w połączeniu z  lokalną wiedzą specjalistyczną, aby zapewnić fachowe wskazówki dotyczące projektowania i inżynierii rozwiązań. Takie podejście oznacza, że ​​zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami. Dzięki temu specyfikacje każdego projektu i wydajność systemu są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferujemy pełen zakres wsparcia projektowego, od doradztwa w zakresie specyfikacji po dostarczanie pakietów szkoleniowych i udzielanie wskazówek dotyczących instalacji na miejscu.

BIM & CAD

Proces projektowo-budowlany się zmienia, a my wraz z nim. Łatwy dostęp do aktualnego i kompletnego zbioru informacji o produktach jest kluczowym elementem efektywnego projektowania. Wspierając naszych klientów, udostępniamy zarówno pliki CAD jak i biblioteki BIM. Przygotowaliśmy je w oparciu o międzynarodowe normy, lata doświadczeń naszych pracowników oraz funkcjonalne wymogi zebrane wśród szerokiej gamy projektantów.

Skontaktuj się z naszym działem TSO i otrzymaj indywidualnie przygotowaną paczkę plików CAD i BIM dla Twojego projektu!

Wysokie budynki sfotografowane nocą
Dział Wsparcia Technicznego - BUDOWNICTWO
Fabryka na tle zachodzącego słońca
Dział Wsparcia Technicznego - INFRASTRUKTURA
Sfotografowana z góra produkcja przemysłowa
Dział Wsparcia Technicznego - PRZEMYSŁ