Nasze podejście

W naszym szybko zmieniającym się świecie zapewnienie ludziom wody o wysokiej jakości i niezawodnej energii staje się coraz trudniejsze. Koncentrując się na potrzebach jutra, Aliaxis zapewnia szeroką gamę rozwiązań dla niezbędnych inwestycji o dużej skali, które mają wpływ na nasze codzienne życie.

 

Kompleksowa oferta na każdym etapie

Globalna obecność koncernu Aliaxis to źródło niezrównanej wiedzy i doświadczenia, a lokalnie działające zespoły to solidne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Nasze wiodące na rynku i skrojone na miarę rozwiązania ułatwiają instalację i obniżają koszty serwisu. Są wykorzystywane w ważnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych na całym świecie, w tym w rurociągach głównych międzynarodowych sieci wodnych, bardzo złożonych sieciach gazowych czy transporcie okablowania w megamiastach.

Systemy sieci wodny instalowanych z wykorzystaniem produktów Friatec

Woda

Oferujemy zrównoważone rozwiązania, które sprostają wyzwaniu, jakim jest zapewnienie każdemu dostępu do czystej wody. Nasze systemy są testowane i weryfikowane zgodnie z najwyższymi normami dotyczącymi wody pitnej, zapewniając bezobsługowe i długotrwałe instalacje.

Zgrzewanie rurociągu w Londynie z wykorzystaniem produktów marki Friatec

Gaz

Aliaxis dostarcza rozwiązania zaspokajające potrzeby energetyczne rosnącej populacji. Nasze systemy pozwalają tworzyć w pełni szczelne sieci gazowe, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapewniające stałą wydajność.