Nasze podejście

Wraz ze wzrostem liczby ludności wyzwania związane z dostarczaniem energii stają się coraz większe i bardziej złożone. W wielu przypadkach potrzebne są indywidualne rozwiązania dla sieci gazowych, szczególnie w ruchliwych, zabudowanych środowiskach.

 

Kompleksowa oferta na każdym etapie

Aliaxis oferuje wysokiej jakości rury z polietylenu (PE), przeznaczone zarówno dla nowych, jak i modernizowanych czy naprawianych rurociągów, z możliwością przesyłania gazów, w tym gazu ziemnego i LPG o niskim ciśnieniu. Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa w branży gazowniczej.

Opracowaliśmy również dostosowane, niezależnie akredytowane programy szkoleniowe dla naszych klientów i partnerów. Oferowane przez nas wsparcie techniczne, w połączeniu z kompleksowym i starannym planowaniem, zapewnia łatwą instalację bezpiecznych gazociągów na całym świecie.

Systemy

Sieci gazowe instalowane za pomocą produktów marki Friatec

Sieci gazowe

Rurociągi wodne muszą być zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom rosnącej populacji ludności. Aliaxis oferuje produkty, które sprawdzają się w przypadku nawet najbardziej złożonych projektów tego typu.

Zgrzewanie rurociągu w Londynie z wykorzystaniem produktów marki Friatec

Złączki PE

Zapewnienie bezpieczeństwa ludności i ochrona środowiska to dostarczanie rurociągów gazowych i wodnych, które są solidne i bezpieczne. Aliaxis oferuje w tym zakresie szeroką gamę złączek do sieci rur z polietylenu (PE), które zapewniają najwyższą szczelność połączeń.

Zgrzewarka Friatec produkowana w Niemczech

Zgrzewarki i osprzęt

Oferujemy odpowiednio dopasowany sprzęt do montowania bezpiecznych złączek oraz złączek systemu kanalizacji odpowiednio i narzędzia: zgrzewarki elektrooporowe, obieraki do rur, obejmy kalibrujące, urządzenia dociskowe oraz inny osprzęt do łączenia rurociągów z PE.