Niezawodne rozwiązania na lata

Szybki rozwój nowych technologii  mobilnych wymusza, aby produkty były dopasowane do nowych trendów i standardów. Naszą odpowiedzią jest nowa generacja zgrzewarek elektrooporowych FRIAMAT .

Nasze sprawdzone i przetestowane zgrzewarki FRIAMAT, zmodernizowaliśmy do najnowocześniejszej wersji  co uczyniło je „przygotowanymi na przyszłość”, aby uprościć pracę - pod każdym względem.

Począwszy od małej wagi i wysokiej wydajności urządzenia, po łatwiejszą, prostszą  intuicyjną obsługę i dokumentację.

FRIAMAT Basic to nasz udany podstawowy model w którym gruntownie zmieniliśmy aktywne chłodzenie zoptymalizowane pod kątem przepływu, solidną obudowę, wysokiej jakości wyświetlacz graficzny, intuicyjny interfejs użytkownika i wiele więcej.

FRIAMAT Prime dodatkowo otwiera bogactwo cyfrowych funkcji dokumentacji i rozszerzonej funkcji traceability, które osiągnęliśmy poprzez połącznie  nowego  interfejsu Bluetooth z mobilną aplikacją FRIAMAT.

Dzięki opcjonalnemu skanerowi 1D / 2D nowy FRIAMAT jest również gotowy do odczytu i przetwarzania kodów kreskowych 2D zgodnie z ISO 12176-5. Umożliwia to przechwycenie wszystkich informacji wymaganych do połączenia, w tym danych traceability i rozszerzonych informacji o produkcie, za pomocą jednego skanu.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.