Dirty Job. Clean Data.

WorkFlow to nasz najbardziej innowacyjny system, dzięki któremu cała dokumentacja Twojej pracy jest tworzona natychmiastwo w trakcie montażu. Bez żadnych dodatkowych transferów. Bez zbędnych formalności. Bez dodatkowego ryzyka. Nasza aplikacja mobilna WorkFlow, jako centralne narzędzie systemu WorkFlow, nie ma żadnych zbędnych funkcji. Z wyjątkiem bezpieczeństwa i przejrzystości! Dzięki temu jest łatwa w obsłudze i efektywna w śledzeniu efektów pracy. Pozwala zaoszczędzić czas i nerwy. Dane trafiają ze smartfona tam, gdzie ich miejsce: do administracji. Po prostu zgodnie z hasłem:
Zamontuj, Kliknij i Gotowe.

 

Dzięki WorkFlow nie będziesz chciał już pracować jak kiedyś. Tylko pomyślisz, dlaczego nie miałeś go wcześniej!

 

Dlaczego WorkFlow?

WorkFlow dla przedsiębiorstw publicznych

Na placach budowy realizaowanych w miastach i gminach bezpieczeństwo i kontrola są najważniejsze, na każdym z etapów prac. Dzięki aplikacji WorkFlow obie te rzeczy są gwarantowane - bez "gdybania", bez czasochłonnych zapytań, w każdej chwili wszystkie dane są dostępne dla wszystkich pracowników administracji. Przygotowane w taki sposób, w jaki chcesz i potrzebujesz. Bez konieczności robienia czegokolwiek.

 

  • Niezawodna kontrola na każdym etapie pracy
  • Zminimalizowane ryzyko dodatkowych szkód
  • Bezpieczna transfer danych dzięki protokołowi SSL
  • Certyfikacja serwerów w chmurze zgodnie z najsurowszymi wymaganiami
Dlaczego WorkFlow?

WorkFlow dla firm wykonawczych

O rzeczach które są "Smart" mówimi gdy coś oszczędza czas, ogranicza błędy lub ich unika, właśnie taka jest nasza aplikacja WorkFlow. Aplikacja, która pozwoli na kontrolę nad każdym etapem pracy oraz pozwoli na ogranicznie niezbędnych rąk do pracy. 

 

  • Niezawodna kontrola każdego etapu pracy
  • Zwiększona przejrzystość pracy dzięki protokołom cyfrowym
  • Uproszczenie montażu produktów na budowie
  • Oszczędność czasu dzięki automatycznemu generowaniu protokołów
  • Zminimalizowane ryzyko dodatkowych szkód

Jak działa WorkFlow:

Wszystko jest widoczne i pod kontrolą

Dodawanie nowych pozycji, drukowanie i rozdysponowanie osobno każdego raportu dla każdego ze zgrzewów na rurociągu. Przygotowanie niezbędnych dokumentów, zdjęć i geodanych, informacji o produktach i rysunków technicznych - to wszystko trzeba było zrobić ręcznie i to na niekończących się stostach papieru. Teraz to już koniec! Ponieważ inteligętne rozwiązanie WorkFlow zarządza tym za Ciebie.

Zgrzewanie
Obierz rurę, oczyść, zainstaluj produkt, telefonem zeskanuj kod kreskowy i zgrzewaj dalej - tak jak zwykle. Kolejny krok to: wsparcie aplikacji moblnej WorkFlow, która podczas procesu zgrzewania rozszerza protokół zgrzewu o dodatkowe przykładowe informacje,  dane GPS, które zapisują lokalizację produktu lub zdjęcia dokumentujące profesjonalny montaż produktu.

 

Synchronizacja
Bez stosu papieru, w czasie rzeczywistym i bezpiecznie zaszyfrowane:  aplikacja WorkFlow przesyła wszystkie dane do chmury WorkFlow. Tutaj są one sortowane, przetwarzane i przechowywane w tym samym momencie. Dostęp do odpowiednich danych ma zawsze i wszędzie każdy, kto jest do tego upoważniony - i nikt inny.

Zarządzanie
Wszystkie dane, zdjęcia, produkty i wiele innych informacji, takich jak to, który produkt został zainstalowany na którym placu budowy lub jaki zgrzewarka oporowa została użyta - wszystko to może być dostępne zdalne na biurku zarówno w biurze budowy, jak i w firmowym biurze poprzez WorkFlow Web. A wszystko to jest w całości zapisane w osobnym projekcie dla każdej budowy.

System & Technologie

Inteligentne połączenie aplikacji, komputera i bezpiecznej chmury zarządza w czasie rzeczywistym wszystkimi danymi Twoich uniwersalnych urządzeń spawalniczych FRIAMAT wyposażonych w Bluetooth. I to 24 x 7 z prędkością błyskawicy dzięki szyfrowanym protokołem SSL połączeniom danych przez nasze serwery wyposażone w procesory najnowszej generacji. Technologia mocy dla placu budowy, która nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa w chmurze - dzięki uznanej na całym świecie certyfikacji zgodnie z DIN ISO/IEC27001.

WorkFlow może być używany z każdym smartfonem z systemem iOS 9 i Android 7. W cyfrową przyszłość placu budowy - pobierz aplikację już teraz!

 

          

WorkFlow w akcji
Historie sukcesu z placu budowy

Das System – schnell erklärt

WorkFlow w 60 Sekund

Od dziennika zgrzewania przez geodane i zdjęcia  aż po komentarze - cyfrowy asystent upraszcza, przyspiesza i rozszerza dokumentację i zarządzanie Twoimi projektami budowlanymi. Jak to działa? Tak szybko i skutecznie, że można to wyjaśnić w ciągu zaledwie 60 sekund. Poświęć tę minutę i uwierz nam na słowo: zarządzanie placem budowy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Pełen przekrój informacji, pełen przekrój korzyści

Możesz przetestować i przekonać się, jak inteligentny i sprytny jest WorkFlow na placu budowy i poza nim.
doświadcz tego na żywo: Wystarczy zarejestrować się na prezentacje na miejscu lub wideokonferencję podczas której zaprezentujemy nasze rozwiązanie.

Zarezerwuj bezpłatne wprowadzenie

Czy to przedsiębiorstwo energetyczne i wodociągowe, czy budowlane, czy gmina lub miasto - w Aliaxis
eksperci są Twoim partnerem w zakresie specyficznych wymagań. Skontaktuj się z nami:

* Pole obowiązkowe

Napisz bezpośrednio do nas

workflow@aliaxis.com