Większe wymagania każdego dnia

W dzisiejszych czasach wraz z rozwojem społeczeństw, gazociągi muszą często radzić sobie ze znacznym wzrostem ciśnienia i przepustowości. W Aliaxis mamy możliwości wytwarzania, testowania i zapewniania wsparcia technicznego dla rurociągów, przed którymi stawiane są unikalne wymagania.

Oferujemy indywidualne rozwiązania z zastosowaniem rur z polietylenu (PE), które są lekkie, elastyczne i wytrzymałe. Nasze systemy są łatwe w montażu, odporne na korozję, a przy tym charakteryzują się minimalnymi wymaganiami w zakresie konserwacji przez długi okres ich użytkowania.

Specjalizacja Aliaxis to opracowywanie zupełnie nowych rozmiarów rur w ściśle określonych ramach czasowych danej inwestycji. Możemy produkować odcinki rur o większej długości, aby zminimalizować liczbę potrzebnych dostaw, obniżyć koszty transportu i ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Mniejsza liczba odcinków rur to również mniejsza liczba wymaganych połączeń, co wzmacnia integralność rurociągu i zwiększa szybkość jego montażu.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.