W trosce o nature

Zapewnienie bezpieczeństwa ludności i ochrona środowiska to dostarczanie rurociągów gazowych i wodnych, które są solidne i bezpieczne. Aliaxis oferuje w tym zakresie szeroką gamę złączek do sieci rur z polietylenu (PE), które zapewniają najwyższą szczelność połączeń.

Nasze złączki elektrooporowe, mechaniczne i zaciskowe łączą rury w najtrudniejszych warunkach. Aby zapewnić bezpieczne połączenie, nasze produkty są testowane zgodnie z najwyższymi standardami i posiadają wszystkie niezbędne atesty, które gwarantują zgodność z normami na całym świecie.

Jako dostawca kompleksowych usług oferujemy wszystkie narzędzia i usługi niezbędne do bezpiecznego i szybkiego montażu. Dobieramy odpowiednie kształtki i ich rozmiar, świadczymy wsparcie techniczne w miejscu inwestycji oraz doradztwo w trakcie użytkowania naszych systemów łącznie z niezbędnymi szkoleniami.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.