Nasze podejście

Zmiany klimatyczne i rosnąca liczba ludności sprawiają, że dostarczanie wody wysokiej jakości staje się coraz trudniejsze. Rozwiązania wykorzystywane w inwestycjach tego typu muszą być tworzone tak, aby były trwałe, co często wiąże się z potrzebą ich indywidualnego zaprojektowania w celu spełnienia wymagań specyficznych dla konkretnego przedsięwzięcia.

 

Kompleksowa oferta na każdym etapie

Aliaxis dostarcza trwałe systemy rurociągów, których zaletą jest szybki i łatwy proces instalacji oraz stała wydajność pracy. Oferujemy opłacalne rozwiązania do przesyłu, sterowania i aplikacji wody, w tym wiodące na rynku rury i kształtki.

 

Uczestniczyliśmy w wielu złożonych projektach związanych z dystrybucją wody, zapewniając ludziom na całym świecie jej czystą i niezawodną dostawę. W naszych zakładach tworzymy indywidualne rozwiązania i koordynujemy ich montaż na miejscu. Minimalizuje to przestoje w przesyłach wody i zapewnia szybką oraz bezpieczną instalację, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Aliaxis to kompleksowe wsparcie podczas całego projektu. Oferujemy porady dotyczące specyfikacji, dostarczamy pakiety szkoleniowe i zapewniamy wskazówki dotyczące instalacji na miejscu. Klienci współpracują z Aliaxis, ponieważ wiedzą, że zapewniamy właściwe rozwiązanie w zakresie rurociągów wodnych, niezależnie od tego, jak skomplikowany może być projekt.

Systemy

Sieci wodne wykonane z wykorzystaniem produktów marki Friatec

Sieci wodne

Rurociągi wodne muszą być zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom rosnącej populacji ludności. Aliaxis oferuje produkty, które sprawdzają się w przypadku nawet najbardziej złożonych projektów tego typu.

Zgrzewanie rurociągu w Londynie z wykorzystaniem produktów marki Friatec

Złączki PE

Zapewnienie bezpieczeństwa ludności i ochrona środowiska to dostarczanie rurociągów gazowych i wodnych, które są solidne i bezpieczne. Aliaxis oferuje w tym zakresie szeroką gamę złączek do sieci rur z polietylenu (PE), które zapewniają najwyższą szczelność połączeń.

Łącznik AquaFast firmy Viking Johnson

Łączniki rurowe i opaski naprawcze

Oferujemy rozwiązania światowego lidera w łącznikach rurowych i produktach naprawch, zapewniamy kompletne zastosowania w dziedzinie łączenia rur