Transport wody

Rurociągi wodne muszą być zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom rosnącej populacji ludności. Aliaxis oferuje produkty, które sprawdzają się w przypadku nawet najbardziej złożonych projektów tego typu. Nasze rozwiązania są wybierane przez wiodące firmy wodociągowe i biura projektowe w celu zapewnienia wysokiej jakości wody pitnej ludziom na całym świecie.

Aliaxis produkuje i dostarcza szeroką gamę w pełni certyfikowanych rur w różnych rozmiarach i dla różnych ciśnień roboczych. Rury z polietylenu (PE) stanowią solidne rozwiązanie, które jednocześnie charakteryzuje się minimalnymi wymaganiami w trakcie eksploatacji.

Nasze systemy PE są lekkie i elastyczne, co ułatwia prace montażowe, a gładka powierzchnia wewnętrzna zapewnia stałe natężenie przepływu przez cały okres eksploatacji systemu, zmniejszając wymagania dotyczące pompowania i obniżając koszty energii. Nasze techniki łączenia tych rozwiązań zapewniają solidność rurociągu.

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy rury o ustalonych rozmiarach i wymaganiach, aby skrócić czas instalacji i zapewnić wzrost wydajności. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku projektów o napiętych harmonogramach dostaw.

Klienci współpracują z Aliaxis, ponieważ oferujemy systemy rur dla wyjątkowych i wymagających sieci dystrybucyjnych.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.