Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Nasze wymagania oczekiwane w stosunku do standardów sanitarnych wciąż rosną. Przy wyborze najlepszego rozwiązania, utrzymanie higieny i ochrona zdrowia to zawsze najistotniejsze kryteria, obok estetyki i komfortu akustycznego. Dodatkowo instalatorzy często zmuszeni są pracować w ograniczonych przestrzeniach, gdzie dopasowanie idealnej instalacji sanitarnej jest istotnym wyzwaniem. W tej sytuacji nie jest łatwo dobrać odpowiednie i niezawodne rozwiązanie gwarantujące bezpieczne i komfortowe wnętrze.

Aliaxis oferuje szeroką gamę systemów zaprojektowanych tak, aby zminimalizować czas instalacji, a także wyeliminować hałas i nieprzyjemne zapachy. Nasze restrykcyjnie testowane i sprawdzane produkty o zaufanych markach to idealne rozwiązania sanitarne do kuchni czy też łazienek, gdzie łączymy je z przyborami sanitarnymi typu:

● Toaleta,

● Wanna,

● Prysznic,

● Umywalka,

● Zlew,

● Bidet.

Pomagamy naszym Klientom w wyborze odpowiedniego systemu, począwszy od metody łączenia, poprzez wymiar, kolor czy zastosowanie. Nasze systemy są poparte szeroko zakrojonymi badaniami, a Klienci odnoszą korzyści ze szkoleń Aliaxis i wysokiego standardu usług, jakiego można oczekiwać od światowego lidera w tej branży.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.