Ekonomiczna wersja ciszy

Bezpieczne i niezawodne systemy kanalizacji wewnętrznej zapewniają niezbędną ochronę środowiska i gwarantują wysoki komfort higieniczny w budynku. Aliaxis oferuje pełną gamę trwałych i sprawdzonych rozwiązań, aby sprostać temu wyzwaniu.

Nasz system kanalizacji wewnętrznej AMAXPRO jest przyjazny i łatwy w montażu, również w temperaturach poniżej -10oC. Zapewnia stałą wydajność i został zaprojektowany tak, aby zagwarantować integralność sieci kanalizacyjnej.

Technologia trzech warstw

Biała warstwa wewnętrzna rurociągu pozwala na bardzo łatwą inspekcję pionu i podejść kanalizacyjnych po zainstalowaniu systemu w budynku. Wyjątkowa trójwarstwowa konstrukcja rury zapewnia rozwiązanie o wysokim komforcie akustycznym, co potwierdza uzyskany certyfikat.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.

Pliki do pobrania

KDWU AmaxPro - rury
200 KB, PDF get_app
KDWU AmaxPro - rury białe
647.6 KB, PDF get_app
KDWU AmaxPro - kształtki
1.5 MB, PDF get_app