Tworzenie łazienek komfortowych i łatwych do utrzymania w czystości wymaga specjalnie zaprojektowanych rozwiązań. W Aliaxis oferujemy szeroką gamę sprawdzonych i trwałych systemów stelaży podtynkowych, które na pierwszym miejscu stawiają higienę i redukcję hałas do absolutnego minimum. Wszystkie nasze rozwiązania mają również na celu oszczędność miejsca i poprawę estetyki łazienki.

Nasza oferta sanitarna obejmuje rozwiązania charakteryzujące się wysoką troską o higienę i zapewniające jej łatwe utrzymanie. Spłuczki podtynkowe, wyposażone w przyjazne w montażu i obsługiwane przewodami przyciski, spełniają surowe wymagania naszych Klientów.

Klient na pierwszym miejscu

Ta gama produktów została zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu wody i posiada certyfikat potwierdzający najwyższe standardy w tym zakresie. Nasze przyciski są przyjazne dla użytkownika i idealnie uzupełniają nowoczesną estetykę łazienek. Oferujemy również różnorodne rozwiązania pasujące do rozmaitych umywalek czy innych przyborów sanitarnych.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.