W trosce o nature

Świat zmaga się z coraz bardziej ekstremalnymi warunkami pogodowymi, a przez to rośnie wyzwanie związane z wydajniejszym zarządzaniem wodą opadową. Aliaxis oferuje rozwiązania, które pozwalają magazynować wodę deszczową, a następnie powoli uwalniać ją i wprowadzać z powrotem do obiegu wodnego w odpowiedzialny sposób. Rozwiązania te nie tylko pomagają chronić nasz najcenniejszy zasób naturalny, jakim jest woda, ale także odciążają sieci kanalizacji deszczowej.

Nasze produkty mogą być stosowane w większości przypadków, gdzie pojawia się problem właściwego zagospodarowania wody deszczowej, jako rozwiązania do podziemnego przetrzymywania takiej wody, jej infiltracji i regulacji.

Umożliwiają tymczasowe magazynowanie odpływającej wody przed jej stopniowym powrotem do gruntu lub też magazynowanie połączone z możliwością powtórnego wykorzystania nagromadzonej wody deszczowej.


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.