Budynki jednorodzinne

Zapotrzebowanie w zakresie budownictwa mieszkaniowego i wysokie standardy dotyczące rozwiązań instalacyjnych w tych budynkach wciąż rosną. Niezależnie od skali projektu systemy muszą być trwałe i opłacalne, a jednocześnie zapewniać stałą wydajność.

Bezpieczeństwo i komfort to zawsze najwyższe priorytety, co oznacza, że ​​każde rozwiązanie powinno być tak zaprojektowane, aby miało trwały wpływ na życie i szczęście mieszkańców.

W Aliaxis zapewniamy naszym Klientom ciągłe wsparcie, pomagając zaprojektować i wybrać system odpowiedni dla każdego projektu. Nieustannie wprowadzamy innowacje i znajdujemy kreatywne sposoby rozwiązywania problemów. Oferujemy także wysokiej jakości szkolenia, które zwiększają profesjonalną wiedzę fachową w całej naszej branży.

Firmy wykonawcze i instalatorzy, którzy z nami współpracują, cenią sobie nasze wysokiej jakości rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska, zapewniają dobrą akustykę w całym budynku mieszkalnym i gwarantują długą żywotność instalacji.

Budownictwo wielorodzinne

Nowe budynki wielorodzinne wymagają zazwyczaj instalacji szerokiej gamy systemów o określonych wymaganiach. Kolejne etapy inwestycji często muszą być realizowane w ściśle określonych terminach, a wybrane systemy muszą być niezawodne, aby sprostać warunkom użytkowania w budynkach o dużej liczbie mieszkańców.

Od nowoczesnych mieszkań dla studentów po wielomilionowe projekty komfortowych domów opieki, Aliaxis ma bogate doświadczenie w dostarczaniu trwałych i wydajnych systemów spełniających najwyższe wymagania.

Nasze systemy z tworzyw sztucznych są trwałe, ekonomiczne i lekkie, a dzięki szybkim i łatwym technikom łączenia można je instalować bez zagrożenia dla napiętych harmonogramów budowy. 

 

 

Systemy

Zainstalowany na dachu w wpust podciśnieniowego odwadniania dachów - Akasison

Podciśnieniowe odwadnianie dachu

Efektywne i zrównoważone zarządzanie wodą deszczową jest poważnym wyzwaniem dla obiektów z dużymi dachami płaskimi, takich jak np. centra dystrybucji. Systemy odwodnienia podciśnieniowego przez wytworzenie ciśnienia ssącego w instalacji szybko i skutecznie odprowadzają wodę z dachów.

Osłona wpustu dachowego systemu podciśnieniowego odwadniania dachów - Akasison

Grawitacyjne odwadnianie dachu

Nasze systemy są zaprojektowane tak, aby zapewnić kompletne rozwiązanie dla każdego projektu odwodnienia dachu. Odprowadzają wody deszczowe w sposób bezpieczny i wydajny dzięki zintegrowanym systemom, które można dostosować do najbardziej złożonych projektów.

Produkty kanalizacji niskoszumowej systemu - AmaxPro

Kanalizacja niskoszumowa

Systemy akustyczne są potrzebne w wielu różnych budynkach, aby zapewnić komfort osobom, które w nich przebywają. W Aliaxis opracowaliśmy szereg rozwiązań zapewniających spokój i ciszę, zarówno na osiedlach mieszkaniowych, jak i w budynkach niemieszkalnych.

Gama produktów kanalizacji wewnętrznej systemu - AmaxPro

Kanalizacja wewnętrzna

Bezpieczne i niezawodne systemy kanalizacji wewnętrznej zapewniają niezbędną ochronę środowiska i gwarantują wysoki komfort higieniczny w budynku. Aliaxis oferuje pełną gamę trwałych i sprawdzonych rozwiązań, aby sprostać temu wyzwaniu.

Łazienka z zamontowanym stelażem i przyciskiem marki Sanit

System stelaży podtynkowych

Tworzenie łazienek komfortowych i łatwych do utrzymania w czystości wymaga specjalnie zaprojektowanych rozwiązań. W Aliaxis oferujemy szeroką gamę sprawdzonych i trwałych systemów stelaży podtynkowych, które na pierwszym miejscu stawiają higienę i redukcję hałas do absolutnego minimum. Wszystkie nasze rozwiązania mają również na celu oszczędność miejsca i poprawę estetyki łazienki.

Łazienka wyposażona w rozwiązania sanitarne Nicoll

Syfony i wpusty sanitarne

Utrzymanie czystej i komfortowej przestrzeni w łazienkach wymaga rozwiązań, które zapobiegają zatorom w sieci kanalizacyjnej i zapewniają jej stałą wydajność. Nasze wysokiej jakości odpływy i syfony sanitarne zostały zaprojektowane we współpracy z instalatorami i wyprodukowane z myślą o nich.

Zamontowane zewnętrzne odwodnienia liniowe marki Nicoll

Odwodnienia powierzchni

Z pasją tworzymy zrównoważone, innowacyjne rozwiązania w zakresiezaopatrywania w wodę i energię. Dostarczamy ludziom na całym świeciezaawansowane systemy rurowe z tworzyw sztucznych, prowadząc nasządziałalność tak, aby wyprzedzała gwałtownie rosnące potrzeby klientów.

Montaż systemu rozsączającego Waterloc

System rozsączania i retencji

Świat zmaga się z coraz bardziej ekstremalnymi warunkami pogodowymi, a przez to rośnie wyzwanie związane z wydajniejszym zarządzaniem wodą opadową. Aliaxis oferuje rozwiązania, które pozwalają magazynować wodę deszczową, a następnie powoli uwalniać ją i wprowadzać z powrotem do obiegu wodnego w odpowiedzialny sposób.