Pobierz aplikację i zacznij

Dzięki aplikacji FRIAMAT masz wszystko pod kontrolą w dowolnym momencie, online i offline, bez rejestracji.

Dla komfortowej pracy z zgrzewarkami elektrooporowymi FRIAMAT 7 lub FRIAMAT prime eco  podczas procesu zgrzewania. Kody kreskowe zgrzewania i traceability można odczytać za pomocą zintegrowanego skanera, a wszystkie istotne dane można wyświetlać w prosty i wygodny sposób. Protokoły zgrzewania są automatycznie przesyłane do aplikacji, a dodatkowe informacje, takie jak dane geograficzne, zdjęcia i komentarze, można szybko dodawać.

Kompleksową dokumentację wyników prac można następnie łatwo wysłać pocztą elektroniczną z placu budowy do biura.

 

Aplikacja jest obecnie dostępna w następujących krajach

Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria

*Dostępność funkcji Bluetooth w zgrzewarce elektrooporowej FRIAMAT, a tym samym możliwość korzystania z APLIKACJI FRIAMAT zależy od kraju użytkowania i rodzaju zgrzewarki elektrooporowej. Aby sprawdzić w jakim kraju można korzystać z funkcji Bluetooth FRIAMAT 7 prime i FRIAMAT prime eco, należy zapoznać się z odpowiednią instrukcją obsługi.

Lista często zadawanych pytań

Apple: Apple Iphone do użytku z IPhone 6S z IOS 13.0 i wersjami wyższymi

Android: Istnieje wiele sposobów , w jaki smartfony z Androidem radzą sobie z technologiami stosowanymi w naszych produktach, takimi jak: Bluetooth Low Energy (BLE), a także są różne standardy i protokoły. Ponieważ ta kompatybilność różni się w zależności od producenta smartfonów, od czasu do czasu doświadczamy problemów ze zgodnością z niektórymi smartfonami. Obecnie znane są następujące modele, które mogą powodować problemy z parowaniem z aplikacją FRIAMAT:

Samsung Galaxy A51, A70, A71, S20, S10, S10e

Huawei Y6s

 

Nie. Do korzystania z aplikacji FRIAMAT nie jest wymagana rejestracja użytkownika ani konto użytkownika z loginem. Po pobraniu aplikacji bezpłatnie z Google Playstore lub Apple App Store i zainstalowaniu jej na smartfonie, aplikacja może być używana bezpośrednio.

Może to mieć kilka przyczyn:

  1. Zgzrewarka FRIAMAT jest nadal podłączona do innego smartfona. Połączenie z istniejącym smartfonem musi zostać zwolnione za pośrednictwem aplikacji FRIAMAT.
  2. Bluetooth jest wyłączony w smartfonie i musi być najpierw aktywowany.
  3. Niektóre typy smartfonów Samsung z systemem Android 10 mogą mieć problemy z parowaniem z aplikacją FRIAMAT. Nie można ich używać z aplikacją FRIAMAT.

Numer urządzenia FRIAMAT (np. FR2010321) podłączonej zgrzewarki  FRIAMAT znajduje się na tabliczce znamionowej przymocowanej do górnej części metalowej obudowy FRIAMAT.

Na niektórych smartfonach z systemem operacyjnym Android może się zdarzyć, że żądanie parowania Bluetooth musi najpierw zostać wywołane przez „odświeżenie”  wyświetlacza ( ruchem palca po ekranie smartfona od góry do dołu), a następnie wprowadzenie tam numeru parowania.

Ten komunikat pojawia się, jeśli nie można określić pozycji geodanych.  Spróbuj ponownie, aktualizując pozycję w aplikacji FRIAMAT APP w widoku szczegółów dopasowania.

Dane witryny zarejestrowane za pośrednictwem aplikacji FRIAMAT, takie jak zdjęcia, komentarze, dane geograficzne, a także odpowiednie dane procesu zgrzewania zgrzewarki  FRIAMAT można wysłać pocztą elektroniczną na podany adres jako link do pobrania. Pakiet danych dostarczony jako plik ZIP zawiera raport zgrzewania jako plik PDF, a także plik CSV. Plik CSV można odczytać i przetworzyć w programie Microsoft Excel®. Pakiet danych zawiera również zarejestrowane zdjęcia. Ich nazwy plików składają się z odpowiedniego identyfikatora dopasowania i dlatego mogą być wyraźnie przypisane do danych procesu zgrzewania w pliku CSV.

Filmy