Gama produktów dopasowana do potrzeb Klienta

Przyrządy pomiarowe i kontrolne są niezbędne w szerokim zakresie zastosowań, gdzie istotne jest zapewnienie odpowiedniego natężenia przepływu cieczy i gazów w systemach rurociągowych. Aliaxis oferuje wydajne i dokładne oprzyrządowania i mierniki. Wszystkie te rozwiązania są odporne na działanie substancji agresywnych czy warunków atmosferycznych.

Nasza oferta została wybrana pod kątem różnych systemów rurociągów: ciśnieniowych, używanych do transportu wody, domowych i przemysłowych, związanych z oczyszczaniem wody i ścieków, nawadniających, instalowanych w obiektach sportowych, na terenie basenów czy uzdrowisk.

Nasz szeroki wybór zaawansowanych technicznie urządzeń do kontroli przepływu zapewnia rozwiązania do monitorowania natężenia przepływu cieczy i gazów oraz pomiarów analitycznych. Kontrola przepływu to gwarancja wydajnej pracy systemów pompowych. Dzięki temu możemy uchronić pompę przed pracą na sucho podczas pompowania przy zamkniętych zaworach lub przy minimalnym przepływie.

Dostarczamy systemy z monitorami, wskaźnikami i transmiterami, dzięki czemu odczyty mogą być dokonywane z dużej odległości. Nasza oferta obejmuje również przewodniki instruktażowe specjalnie zaprojektowane w celu uproszczenia procesu instalacji.

Gama produktów Aliaxis obejmuje:

 

● Sensory przepływu

● Wskaźniki pH i potencjału oksydacyjno-redukcyjnego

● Kontrolery napełnienia

● Wskaźniki ciśnienia

● Sensory indukcyjne

● Monitory i tansmitery sygnału


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.