Gama produktów dopasowana do potrzeb Klienta

Tworzywo PP-H jest szeroko stosowane przy budowie przemysłowych linii technologicznych, ponieważ jest wysoce odporne na chemikalia. Systemy te działają w szerokim zakresie temperatur, dzięki czemu nadają się do pracy z gorącymi, agresywnymi cieczami. Idealnie sprawdzają się w przypadku instalacji pracujących pod ciśnieniem, do wody uzdatnionej i nieuzdatnionej, wody zdemineralizowanej i bardzo agresywnych cieczy chemicznych.

Aliaxis produkuje i dostarcza szeroką gamę w pełni certyfikowanych rur w różnych rozmiarach i dla różnych ciśnień roboczych. Rury z polietylenu (PE) stanowią solidne rozwiązanie, które jednocześnie charakteryzuje się minimalnymi wymaganiami w trakcie eksploatacji.

Rozwiązania te zapewniają doskonałą wydajność w temperaturach roboczych do 100°C. Tworzywo PP-H charakteryzuje się wysokim współczynnikiem wytrzymałości obwodowej (minimalna wymagana wytrzymałość MRS = 10,0 MPa przy 20°C), przez co zapewnia bardzo długą żywotność instalacji, bez oznak znacznego pogorszenia się właściwości mechanicznych i fizycznych.

Systemy PP-H idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań, w tym do mieszania i dozowania chemikaliów oraz oczyszczania gazów spalinowych. Nasze rozwiązania zostały również wybrane przez jedne z największych na świecie firm górniczych i metalurgicznych do zastosowania w procesach hydrometalurgicznych i regeneracji kwasów.

Nasza bogata oferta produktów z PP-H obejmuje:

 

● Zawory kulowe

● Zawory motylkowe

● Zawory membranowe

● Zawory zwrotne

● Filtry siatkowe, rury i kształtki mufowe i doczołowe


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.