Gama produktów dopasowana do potrzeb Klienta

Nasza gama produktów z polietylenu (PE) jest idealna do budowy systemów rurowych o szerokim zakresie zastosowań. Rozwiązania te zapewniają doskonałą wydajność w temperaturach roboczych do 60°C. Nasze systemy PE łączne są przy zastosowaniu zgrzewania doczołowego lub elektrooporowego. Obie techniki wytrzymują znaczne obciążenia i gwarantują trwałe połączenia.

System rur ciśnieniowych PE100 jest elastyczny, wytrzymały i odporny na uderzenia. Cechy te sprawiają, że nadaje się do instalacji w różnych procesach przemysłowych i warunkach środowiskowych.

PE100 jest coraz częściej stosowany do montażu sieci rurociągów, zwłaszcza w obszarach, w których występuje wysokie ciśnienie, ze względu na swoją wytrzymałość. Zastosowania systemów rurociągów PE100 obejmują procesy chłodzenia wodą oraz podziemne rurociągi do gaszenia pożarów.

Wśród licznych zastosowań można wymienić również:

 

●     Instalacje sprężonego powietrza

●     Rurociągi zimnej solanki

●     Mleczarnie

●     Przemysł spożywczy

●     Sieci rozdzielcze gazu i wody

●     Baseny


Projektowanie systemu kanalizacyjnego w koncernie Aliaxis

Bądź w kontakcie z naszymi specjalistami

Spełnianie potrzeb naszych Klientów wykracza daleko poza dostarczanie produktów i systemów. Oferujemy pełne rozwiązania i kompleksową obsługę wraz ze wsparciem technicznym, które pozwalają naszym Klientom utrzymać niskie koszty, skrócić czas instalacji i zoptymalizować długoterminową wydajność systemu.