Syfon brodzikowy Magnetech - innowacja w zasięgu ręki
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Syfon brodzikowy jest jednym z kluczowych elementów każdej kabiny prysznicowej. Właściwie dobrany - gwarantuje przyjemną kąpiel oraz bezpieczne i szybkie odprowadzenie wody. Syfon Magnetech marki Nicoll to rewolucyjny produkt z opatentowanym rozwiązaniem, zapewniającym zdecydowaną poprawę komfortu w twojej łazience.

Mając świadomość, jak ważną rolę pełni syfon brodzikowy, stale pracujemy nad rozwojem tej gamy produktów, aby oferować systemy wyróżniające się na rynku. Taki właśnie jest syfon brodzikowy Magnetech TBXS. Na czym polega innowacyjność tego rozwiązania? Najpierw musimy odpowiedzieć na pierwsze i najważniejsze pytanie:

Czym jest technologia Magnetech?

dzialanie zaworu magnetycznego

Technologia magnetycznej klapy syfonu jest unikalnym rozwiązaniem w obszarze syfonów sanitarnych. Syfon brodzikowy Magnetech posiada jednak zdecydowanie więcej zalet, które warunkują jego prawidłowe i satysfakcjonujące działanie. Kolejnym bardzo ważnym elementem jest szybki montaż i brak wycieków, dzięki zastosowaniu technologii Co-Injection czyli trwałego połączenia uszczelek wykonanych z TPE (termoelastomer) z korpusem syfonu wykonanym z PP (polipropylen). Ryzyko wycieków przestaje być problemem, a praca syfonu staje się bezobsługową na długie lata.

Kluczowe cechy syfonu Magnetech marki Nicoll

cechy syfonu brodzikowego

Syfon brodzikowy Magnetech marki Nicoll - innowacyjne rozwiązania z dbałością o każdy szczegół.

zamontowany syfon brodzikowy