Aliaxis Poland wspiera Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny to kultowe wydarzenie kulturalne na mapie Polski. Każdego roku przyciąga do Oleśnicy szeroką publiczność, podziwiającą unikatowe umiejętności artystów, prowadzących swoje spektakle w najróżniejszych częściach miasta.

W tym roku mieliśmy przyjemność stać się częścią festiwalu, podkreślając jednocześnie, jak ważna dla naszej organizacji jest odpowiedzialność za życie kulturalne miasta, w którym żyjemy i pracujemy każdego dnia. Kolejnym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę z OFCĄ jest duże zainteresowanie naszych pracowników i ich pociech tym wydarzeniem. Możliwość wspierania inicjatyw kulturalnych, które zapewniają odpoczynek i miłą rozrywkę dla naszych pracowników, jest istotna dla naszej firmy.

Tegoroczna edycja odbywała się w dniach 13-15 sierpnia 2021. Swoją obecnością zajęła kilkanaście ulic Starego Miasta, miejskie tereny rekreacyjnie oraz przestrzenie niedostępne dla odwiedzających na co dzień. W ciągu trzech dni odbyło się kilkadziesiąt pokazów takich, jak spacery na linie, czy taniec z ogniem, zapewniając publiczności wiele emocji przez cały czas trwania imprezy.