Finałowy Turniej Friatec Cup 2023 w Oleśnicy:  Sport, Edukacja i Integracja
Sorry, your browser does not support inline SVG.

W dniu 15 września 2023 roku Oleśnica gościła Przedsiębiorstwa Wodociągowe z Wałbrzycha, Wolsztyna, Oleśnicy, Tych i Wrocławia podczas finałowego turnieju Friatec Cup. To wyjątkowe wydarzenie sportowe nie tylko dostarczyło emocji na boisku, ale także podkreśliło wagę edukacji na temat wody.

W emocjonującym turnieju piłkarskim, zwyciężyła drużyna z Wałbrzycha, zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło ekipie z Wolsztyna, a trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Tych. Rywalizacja była zacięta, a ducha fair play można było dostrzec na każdym kroku.

Jednak Friatec Cup to nie tylko rywalizacja sportowa. Jako Aliaxis postawiliśmy na podniesienie świadomości na temat wody i jej znaczenia dla naszego codziennego życia. Dlatego też, wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do Hydropolis, interaktywnego centrum edukacyjnego poświęconego wodzie. Tam mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat cyklu wodnego, ekologii wodnej i sposobów, w jakie możemy dbać o nasze zasoby wodne.

Wieczorem odbyła się uroczysta gala rozdania nagród dla zwycięzców turnieju. To był moment pełen wzruszeń, dumy i radości. Nagrodzono nie tylko najlepsze drużyny, ale także wyróżniono osoby i firmy, które razem z nami aktywnie wspierali organizację Friatec Cup.

Całość wydarzenia uświetnił również pokaz tańca na szarfie, który dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń artystycznych. To był nie tylko czas rywalizacji i nauki, ale także okazja do wspólnego świętowania i zacieśnienia więzi między różnymi Przedsiębiorstwami Wodociągowymi.

Friatec Cup w Oleśnicy to nie tylko turniej piłkarski, to wydarzenie, które skupiło uwagę na ważnych kwestiach związanych z wodą i edukacją. To pokazało, że sport może być nie tylko źródłem rywalizacji, ale także miejscem budowania świadomości i promowania zrównoważonego rozwoju.

Skontaktuj się z autorem

Patryk Krzemień
Acting Marketing Manager
+48 605 662 472
pkrzemien@aliaxis.com
Patryk Krzemień