Friatec Cup 2023 - Kraków
Sorry, your browser does not support inline SVG.

W Krakowie odbył się ostatni z czterech turniejów regionalnych, pełen pasji i emocji. Do udziału zgłosiły się ekipy z Tych, Niepołomic, Czernichowa, Wielkiej Wsi i Brzeska.

Turniej rozpoczął się od rywalizacji w fazie grupowej, która dostarczyła nam wielu niezapomnianych momentów. Po zaciętych pojedynkach dwie drużyny, z Tych i Wielkiej Wsi, wywalczyły sobie miejsce w finale, gdzie mieliśmy okazję oglądać ich wspaniałą grę.

Pełne napięcia spotkanie finałowe zakończyło się zwycięstwem zespołu z Tych, którego gra zachwyciła kibiców. To zwycięstwo zapewniło im udział w Wielkim Finale, które odbędzie się 15 września w Oleśnicy.

Walkę o trzecie miejsce stoczyły drużyny Niepołomic i Czernichowa. Po zaciętym starciu zwycięsko wyszła ekipa z Niepołomic, która może być dumna ze swojego osiągnięcia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim drużynom za udział w turnieju i niezapomniane emocje, które nam dostarczyły. Jako firma Aliaxis jesteśmy dumni że udało się zorganizować kolejne wydarzenie, które połączyło pasję piłki nożnej z integracją Przedsiębiorstw Wodociągowych. Dziękujemy również firmie Pikuła za swój wkład, który umożliwił nam organizację turnieju na najwyższym poziomie.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach i mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok na kolejnej edycji tego niezwykłego turnieju.

Skontaktuj się z autorem

Patryk Krzemień
Acting Marketing Manager
+48 605 662 472
pkrzemien@aliaxis.com
Patryk Krzemień