Montaż produktów dBlue i AmaxPro w praktyce
Sorry, your browser does not support inline SVG.

2 marca mieliśmy przyjemność odwiedzić budowę  w Katowicach, gdzie montowana jest nasza kanalizacja niskoszumowa dBlue oraz kanalizacja wewnętrzna AmaxPro. Byliśmy na miejscu, aby odwiedzić naszego klienta, firmę instalacyjną Profi Instal, która jest odpowiedzialna za instalację naszych produktów na tym obiekcie.

Dzięki uprzejmości firmy Profi Instal z Chorzowa możemy zobaczyć wykorzystanie naszych produktów w praktyce, a dokładnie systemu dBlue oraz AmaxPro z uwzględnieniem kształtki wentylacyjnej Akavent. Nasze produkty są aktualnie montowane w 27 piętrowym budynku w samym sercu Katowic. Jako producent syestemów z tworzych sztucznych, jesteśmy niezwykle zadowoleni z realizowanego montażu naszych produktów. Instalacja została wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, co pozwala nam mieć pewność, że nasze produkty będą działać bezawaryjnie przez długie lata.

 

Chcielibyśmy także podziękować firmie Profi Instal za doskonałą współpracę. Ich wiedza i doświadczenie w dziedzinie instalacji sprawia, że cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dzięki temu mamy pewność, że nasza kanalizacja zostanie poprawnie zamontowana i będzie działać bez zarzutu.

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć z tej inwestycji, którą udostępniliśmy pod artykułem. Zdjęcia pokazują postęp prac oraz etapy realizacji projektu. Mamy nadzieję, że zainteresuje to Państwa i umożliwi lepsze zrozumienie specyfiki naszych systemów.