Wizyta Kati ter Horst w Aliaxis Poland
Sorry, your browser does not support inline SVG.

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć CEO dywizji EMEA Kati ter Horst, w towarzystwie Guillaume'a Woringera - VP Manufacturing EMEA i Kevina Surridge'a - Northern Europe Manufacturing Director.

Pierwszy dzień wizyty rozpoczął się od HSE Intro, Zapowiedziano kluczowe kwestie związane z BHP, które były omawiane i przestrzegane podczas kolejnych etapów wizyty.

Następnie Kati wraz z całym zespołem udała się na wizytę do wszystkich działów naszej firmy. Podczas przejścia przez produkcję, goście poznawali zarówno nasze sukcesy, jak i wyzwania, które przed nami stoją, pytała także o potrzeby i oczekiwania. Tym, co szczególnie zostanie w naszej pamięci po wizycie Kati, jest jej żywe zainteresowanie całym procesem i każdym z działów – od produkcji, poprzez logistykę, aż po obsługę klienta.Wszyscy członkowie delegacji zadawali wiele szczegółowych pytań, proponowali wsparcie i wyciągali bardzo konkretnie wnioski, oferując rozwiązania dotyczące każdego poruszonego tematu.

Kolejny dzień wizyty rozpoczął się od spotkania na jednej z naszych kluczowych inwestycji, gdzie cały zespół mógł zobaczyć w praktyce montaż naszych produktów HDPE i dBlue. Następnie delegacja ponownie udała się do Oleśnicy, aby kontynuować rozmowy na temat bieżących i przyszłych projektów. Zwieńczeniem tego dnia było spotkanie z wszystkimi pracownikami. Rozpoczęli je Reinhold Mayer i Robert Konaszewski, którzy wspólnie podziękowali za miniony rok i osiągnięte wyniki. Reinhold podkreślił, że pomimo trudnych warunków ekonomicznych pozostajemy ambitni i cały czas dążymy do wyznaczonych celów – zarówno w Polsce, jak i globalnie w całym Aliaxis.

Na spotkaniu Kati podziękowała z bardzo miłe przyjęcie w Aliaxis. Jednocześnie podkreśliła, że celem jej wizyt jest poznanie miejsc, w których nastąpi dalszy rozwój w regionie EMEA. Przyznała, że pomimo tego, że była to jej pierwsza wizyta w Polsce, została już poinformowana o progresie, który wydarzył się w Oleśnicy w ostatnich latach – dodała, że stoją za tym konkretne dane i liczby.

Następnie głos zabrał Guillaume Woringer, przekazując znaczenie postaw pracowniczych, opowiadając o tym, jak budować i prezentować swoje kompetencje, aby się rozwijać. Podkreślił też że zmiany, jakie zaobserwował między swoją poprzednią wizytą a obecną wizytą w Oleśnicy, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa, ale także procesów produkcyjnych, są imponujące.

Skuteczność podkreślił także Kevin Surridge. Mówił o tym, jak ważna jest poprawa efektywności i utrzymanie konkurencyjności na rynku. „Dobra wiadomość jest taka, że jest jeszcze wiele do zrobienia” – podsumował, dodając, że dotyczy to doskonalenia procesów, ale także wprowadzania nowych produktów.

Podsumowując spotkanie, Kati przyznała, że jest pełna podziwu wobec naszej determinacji i zaangażowania – dodała, że ogromnie docenia taką postawę. Dało nam to motywację i dużo siły, by jeszcze bardziej angażować się w pracę dla organizacji, która czyni świat lepszym miejscem.

Trzeciego – i zarazem ostatniego – dnia, delegacja spotkała się we Wrocławiu z czeskim zespołem. Dyskutowano o oddziałach Aliaxis w Czechach i na Litwie, dzielono się danymi i omawiano wyniki oraz dotychczasowe osiągnięcia.

Wspominając tę wizytę, nie umiemy nie wyrazić wdzięczności za wszystkie inspirujące spotkania, interesujące rozmowy i trafnie wyciągnięte wnioski. W dalszą część 2023 roku wchodzimy z nową energią oraz z pewnością, że wzmocnimy naszą efektywność, pamiętając jednocześnie, że działamy wspólnie – jako jedna organizacja.  

 

Skontaktuj się z autorem

Patryk Krzemień
Acting Marketing Manager
+48 605 662 472
pkrzemien@aliaxis.com
Patryk Krzemień