Jesień pod znakiem spotkań branżowych z Klientami
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnie dwa miesiące to czas bardzo wielu spotkań branżowych. Już na samym początku chcemy podziękować za każde spotkanie, wymienione zdanie i informacje, które pozwolą nam lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najważniejszych wydarzeń jesieni.

Szkolenie dla Inspektorów Nadzoru

W dniu 21.10.2022 w Poznaniu odbyło się szkolenie w firmie Aquanet Poznań, w którym uczestniczyło 35 osób związanych z branżą. Szkolenie dotyczyło metod łączenia rur PE i zawierało część praktyczną oraz teoretyczną. Uczestnicy szkolenia mogli poznać praktyczne zasady procesu zgrzewania. Zaprezentowaliśmy kluczowe informacje, które determinują poprawnie przeprowadzony proces łączenia rur PE, co przekłada się na długie i bezawaryjne użytkowanie. Bardzo dziękujemy za możliwość podzielenia się wiedzą, którą w Polsce budujemy od ponad 30 lat.

Tadmar Forum – OZE i zagospodarowanie wód deszczowych

W dniach 22 – 23 września 2022 gościliśmy w Hotelu Narvil w Serocku, gdzie po raz pierwszy w historii firma TADMAR zorganizowała wydarzenie poruszające tematykę OZE oraz zagospodarowania wód opadowych o nazwie TADMAR Forum. Była to świetna okazja, aby porozmawiać z naszymi Klientami na temat produktów, które oferujemy oraz poznać ich opinię w kluczowych dla nas tematach.

XVI Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej

XVI Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej odbywał się w dniach 25-26 października w Toruniu. Organizatorem wydarzenia było BMP Sp. z o.o., a rolę Honorowych Gospodarzy pełnili: Anwil S.A., PGE Toruń S.A., OSM Sierpc. Agenda została podzielona na dwie równoległe sesje: dla szeroko pojętego przemysłu (przede wszystkim chemicznego, energetyki) i dla branży spożywczej. W programie znalazły się panele poświęcone optymalizacji gospodarki wodno-ściekowej, nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom stosowanym w oczyszczalniach ścieków czy stacjach uzdatniania wody. Na wydarzeniu zaprezentowaliśmy rozwiązania przemysłowe marki FIP i FLS. Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania i każdą konstruktywną rozmowę.

Olimpiada Grudnika czyli wielka sportowa integracja

Olimpiada Grudnika to wyjątkowe sportowe wydarzenie organizowane przez firmę GRUDNIK. Każdy z oddziałów Grudnika zaprosił kilku przedstawicieli producentów. Pracownicy Aliaxis Poland mieli przyjemność znaleźć się w tym gronie. Na trzy tygodnie przed wydarzeniem otrzymaliśmy listę konkurencji sportowych, aby wskazać te, w których chcemy rywalizować. Całość wydarzania odbywała się w imponującym kompleksie hotelowym Arłamów. Olimpiada została otwarta przez Pana Prezesa Zarządu Pawła Szczurka. Został również zapalony znicz olimpijski. Wielkim zwycięzcą olimpijskich zmagań została drużyna Ukrainy, której członkiem i aktywnym sportowcem był nasz kolega Pawel Gajek. Gratulujemy i dziękujemy za  wspaniałą sportową rywalizację!

Konferencja Branżowa Dostawców i Zarządzających w Grupie BIMs PLUS.

W dniach 5 i 6 września odbyła się Konferencja Branżowa Dostawców i Zarządzających w Grupie BIMs PLUS. Były to dwa bardzo intensywne dni, podczas których mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych dyskusji. Konferencja była pierwszym takim wydarzeniem organizowanym przez BIMs Plus, jednak już dziś wiemy, że na stałe wpiszę się do kalendarza wydarzeń w kolejnych latach. Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania, które jak zawsze w tym gronie było na najwyższym poziomie.