Wyjazd do ZOO z Aliaxis Poland
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Z wielką dumą i przyjemnością chcielibyśmy Państwu opowiedzieć o zorganizowanym przez firmę Aliaxis Poland wyjeździe do wrocławskiego ZOO.

W piękny, słoneczny dzień, 22 czerwca, zebraliśmy się na parkingu firmy, czekając na przyjazd autokaru. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i szczęśliwi. W końcu autokary podjechały na miejsce, aby zabrać grupę 75 osób. Tak, tak, było nas naprawdę dużo. Dojechaliśmy około godziny 10:00. Na miejscu zakupiliśmy bilety i weszliśmy na teren ZOO, gdzie ogłosiliśmy konkurs na najsympatyczniejsze zdjęcie. Pomysł bardzo się spodobał, zwłaszcza dzieciom, które z radością pozowały do zdjęć lub robiły je zwierzętom. Po omówieniu planu wycieczki i ustaleniu godziny powrotu, rozpoczęliśmy podróż w tajemnicze zakątki świata zwierząt.

Miło było widzieć uśmiechy dzieci i słyszeć ich śmiech, podczas oglądania popisów pingwinków czy małpek. Potwierdzeniem tego, że wyjazd należy zaliczyć do udanych był fakt, że prawie wszystkie dzieci zasnęły w autokarze, podczas podróży powrotnej do Oleśnicy. 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Możliwość spędzenia czasu z najmłodszymi zawsze poprawia humor i otwiera nowe perspektywy.

Zespół Aliaxis Poland