Lżejsza, silniejsza, łatwiejsza, 7-ma generacja zgrzewarek FRIAMAT
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Nowa generacja zgrzewarek FRIAMAT jeszcze lepiej spełnia wymagania.

Nasze wielokrotnie sprawdzone zgrzewarki FRIAMAT doprowadziliśmy do najnowszego stanu technologicznego czyniąc je „przystosowanymi do przyszłości” ułatwiając prace pod każdym aspektem. Poczynając od niewielkiej masy urządzenia, poprzez wysoką moc, aż do łatwiejszej, przyjemniejszej obsługi i dokumentowania.

Nasze wielokrotnie sprawdzone zgrzewarki FRIAMAT doprowadziliśmy do najnowszego stanu technologicznego czyniąc je „przystosowanymi do przyszłości” ułatwiając prace pod każdym aspektem. Poczynając
od niewielkiej masy urządzenia, poprzez wysoką moc, aż do łatwiejszej, przyjemniejszej obsługi i dokumentowania. FRIAMAT Basic to nasz udany podstawowy model, który został gruntownie zmieniony: zoptymalizowany przepływ aktywnego chłodzenia, solidna obudowa, wysokiej jakości graficzny ekran, intuicyjne prowadzenie użytkownika i dużo więcej.


FRIAMAT Prime daje dodatkowo całą gamę funkcji cyfrowych do dokumentowania oraz rozszerzonego Traceability. Umożliwia to nowy interfejs Bluetooth w połączeniu z aplikacją FRIAMAT App. Nowy FRIAMAT z opcjonalnie zastosowanym skanerem 1D/2D jest również przygotowany do tego by wczytywać i przetwarzać kody kreskowe 2D zgodnie z ISO 12176-5 (projekt). Dzięki temu dają się uchwycić tylko jednym procesem skanowania wszystkie konieczne podczas zgrzewania informacje, włącznie z danymi Traceability oraz rozszerzonymi informacjami o produkcie.
 

Do pobrania

Broszura - Zgrzewarki FRIAMAT 7 generacja
439.8 KB, PDF get_app