Konferencja Naukowo Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym - Relacja
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Za nami XV Konferencja Naukowo Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym odbywająca się 25-26 maja 2022 r. w Gdyni. Organizatorem wydarzenia był BMP Sp. z o.o. Rolę Honorowego Gospodarza pełniła Grupa LOTOS S.A. Partnerem Branżowym była Grupa Azoty S.A.

Aliaxis Poland będąc uczestnikiem konferencji zaprezentowało swoje najciekawsze rozwiązania dotyczące segmentu przemysłowego spod brandu FIP, ASTORE i FLS. Dzięki szerokiej gamie naszych produktów, Aliaxis mogło przedstawić kompletne systemy, spełniające bardzo różnorodne potrzeby różnych sektorów przemysłowych. Nasze rozwiązania w zakresie rur z tworzyw sztucznych zapewniają nie tylko taką samą odporność i niezawodność, jak tradycyjne systemy metalowe, ale dodatkowo są odporne na korozję.

Gorąco dziękujemy za całą konferencję, było wspaniale. Szczególnie mocno doceniamy zainteresowanie naszych stoiskiem i ilość spotkań, które przerosły nasze oczekiwania. Z wielką przyjemnością poświęcamy Państwu czas razem tworząc najnowocześniejsze rozwiązania dla przemysłu chemicznego.

Do zobaczenia za rok!