Technologia co-injection, norma NF, restrykcyjne testy czyli wszystko, co musisz wiedzieć o syfonach Nicoll
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Wymagania w stosunku do stanardowów sanitarnych cały czas rosną. Chcąc posiadać odpowiedź na zmieniające się warunki, produkty muszą być dopracowane pod każdym względem. Bardzo często zapominamy o ich obecności w naszym domu czy firme, aż do momentu awarii. Właśnie dlatego w Aliaxis zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów, tak aby zapewnić bezawaryjną pracę przez długie lata. Wynikiem tych działań jest produkcja syfonów w oparciu o technologię Co-Injection, bardzo restrykcyjne testy i certyfikat NF.

Zawsze 100% szczelności.

Technologia co-injection: w trakcie procesu produkcji następuje trwałe połączenie uszczelek wykonanych z wysokiej jakości TPE (termoelastomer) z korpusem syfonu wykonanym z najwyższej jakości PP (polipropylen).

Zaletami tej technologi jest:
- wtryskiwana i zamontowana uszczelka zapobiega niewspółosiowości ułożenia,
- 100% szczelności,
- szybki i bezproblemowy montaż,
- każda uszczelka na swoim miejscu.

Bezpieczeństwo i bezawaryjna praca na lata.

Materiały użyte do produkcji syfonów Nicoll to: polipropylen, ABS oraz stal nierdzewna, które charakteryzują się doskonałą odpornością na działanie wysokich temperatur.

Nasze produkty są badane i testowane pod względem szczelności poprzez:
- test termiczny - 5 cykli po 15 min. w 20°C i 15 min. w 93°C,
- zanurzenie produktu w wodzie o słupie wody 1m,
- produkt musi zachować 100% szczelność.

Właśnie dlatego zapewniamy 5 lat gwaranacji na wszystkie elementy każdego produktu.

Gawrancja najwyższej jakości.

Norma NF-EN

Produkty oznakowane symbolem NF-EN otrzymały certyfi kat zgodności z obowiązującym europejskimi specyfikacjami technicznymi. Specyfikacje przyjęte przez Europejski Komitet Normalizacyjny (CEN) i wyszczególnione w „procedurach oceny zgodności” są wypracowane na zasadach konsensusu przez producentów, dystrybutorów, organizacje konsumenckie, laboratoria badawcze oraz upoważnione organizacje publiczne.